גיל תיקון מוצרי חשמל

חייגו עכשיו!  
0722-657544

תיקון מדיחי כלים

היתרון של מדיחי הכלים

מדיח כלים הוא אחד ההמצאות ששדרגו את איכות חיינו בצורה המשמעותית ביותר בעשור האחרון, במקום לבזבז זמן מיותר בעמידה מול הכיור בשטיפת כלים כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את הכלים למדיח, ללחוץ על כפתור ההפעלה ולחכות שהכלים ינוקו ביסודיות.

 

מחיר תיקון מדיח כלים:

1. החלפת גוף חימום - 450-850 ש"ח.

2. החלפת משאבה - 450-600 ש"ח.

3. החלפת מיקרוסוויץ' - 350 ש"ח.

4. החלפת נועל דלת - 450-750 ש"ח.

5. שיפוץ כרטיס/טיימר - 600 ש"ח.

 

 

תקלות נפוצות במדיחי כלים

ככל מוצר חשמלי גם המדיח חשוף לתקלות הנובעות מפעילותו המאומצת, תקלות שחובה עלינו לתקן במהרה שמה שוב נמצא את עצמנו רכונים מעל כיור עמוס בכלים מלוכלכים.

כל שירותי התיקונים לכל סוגי המדיחים

אצלנו בגיל תיקונים ואחזקות אנו מספקים שירותי תיקון לכל סוגי מדיחי הכלים, בין הדגמים הפופולאריים להם מספקת החברה שירות נמנים מותגי ענק כגון AEG, Bosch, Candy, Beko, Fagor, GRAETZ, Lenco, Siemens ורבים נוספים.

מה כולל תיקון מדיחים בדרך כלל?

תיקון מדיחי כלים כולל בדיקה יסודית עד לאיתור התקלה ותיקונה תוך נקיטת כל הצעדים ההכרחיים בכדי שהתקלה לא תחזור על עצמה. חברת אצלנו בגיל תיקונים ואחזקות מביאה עמה ניסיון רב בשנים המתחיל בימים רחוקים שבהם מדיחי הכלים היו מנת חלקם של האלפיון העליון.

תיקון מדיחי כלים

התקשרו עוד היום למספר 0722-657-544 וטכנאי מנוסה ומקצועי יגיע לביתכם תוך זמן קצר. אצלנו בגיל תיקונים ואחזקות אנו מספקים את שירותיה לתושבי המרכז בדגש על תושבי אזור המרכז, ראשון לציון והשפלה.


+גיל זבולוני